MücriM
Kader Çizgisi (Yeni Dizi) 112
MücriM
Kader Çizgisi (Yeni Dizi) 112
MücriM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut Elimden Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
“İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.'' (Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16)
“Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' (Tirmizî, İlm, 14)
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.(Müslim, Birr, 33; ‹bn Mâce, Zühd, 9;Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539.)
Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.(Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10)

Kader Çizgisi (Yeni Dizi)

YazarMesaj
aSuDe
Admin
aSuDe

Rep Puanı : uğurböcüğü
Site Aktifliği : 6286

Kader Çizgisi (Yeni Dizi) Empty
MesajKonu: Kader Çizgisi (Yeni Dizi)   Kader Çizgisi (Yeni Dizi) EmptySalı Eyl. 08, 2009 5:43 am

Kanalın bu sezondaki yeni dizilerinden bi tanesi de Kader Çizgisi.

İnsanın hayatı boyunca hep keşke kelimesini kullandığı çok yer vardır; keşke şunu yapmasaydım keşke yapsaydım gibi... Halbuki hayatımızdaki bazı kareler biz olmadan şekillenmiştir bile. İnsanın işte bu keşke lafını kullanması ile alakalı ve kaderimize olan isyan teşviğinin önüne geçmesinin işleneceği bir formatta olacak...
Örneğin adamın biri diyor ki keşke şunu şunu yapmasaydım... Ama sonra geriye gidiliyor konu yeniden işleniyor ama o keşke yapmasaydım dediği olayı yine yaşıyor...

Bu da Beşinci Boyut gibi bölümlük olarak işleyecek. Bir tane ana karakteri olacak.
Her hafta başka hikayelerle seyircinin karsısına çıkacak..

Yapımcı: Mustafa Kartal
Senarist: Mehmet Uyar

Yapım ekibi Doğruluk Ekseni ekibinden.

Kader Çizgisi (Yeni Dizi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kırık Kalpler (Yeni Dizi)
» Evlilik kader midir?
» Samanyolu TV'den mest edecek dizi
» Kader Değişirmi? Duanın Faydası Nedir?
» HSYK'da YENİ HAMLE