MücriM
Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar.... 112
MücriM
Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar.... 112
MücriM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut Elimden Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
“İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.'' (Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16)
“Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' (Tirmizî, İlm, 14)
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.(Müslim, Birr, 33; ‹bn Mâce, Zühd, 9;Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539.)
Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.(Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10)

Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar....

3 posters
YazarMesaj
Mislina

Mislina

Rep Puanı : bck
Site Aktifliği : 127

Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar.... Empty
MesajKonu: Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar....   Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar.... EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 12:23 pm

Es selamun aleykum ve rahmatullahi ve barakatuhu

Bütün ibadetlerini yerine getirmeye çalışan bir adam varmış. Orucunu tutar, zekatını verir, insanlara yardım elini uzatmaktan hiç geri kalmazmış.Yalnız bu adamın bir kusuru varmış:

Namaz kılmak ona çok ağır gelirmiş, üşenirmiş.

Bir gün varmış gitmiş çok büyük bir hocanın yanına.

Demiş ki:

Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar. Namaz kılmamak için ne yapmam gerekse söyle yapayım.Yeter ki şu namazdan kurtulayım demiş.

Hoca:

Ya evlat ben hiçbir yerde ne duydum ne işittim bu namazdan kurtuluş yok, borcun kılacaksın demiş.

Adam yalvarmış bul hocam diye.Hoca müddet istemiş adam gitmiş.

Aradan haftalar geçmiş,adam gelmiş:

Buldun mu hocam demiş, kurtulacak mıyım?

Hoca: Buldum evladım eğer şu 5 şarttan biri sana uyuyorsa NAMAZ dan mesul değilsin:

1-ÖLÜ İSEN

2-DELİ İSEN

3-ÇOCUK İSEN

4-HAYVAN İSEN

5- KAFİR İSEN tercih senin...
MücriM
Admin
MücriM

Site Aktifliği : 5282

Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar.... Empty
MesajKonu: Geri: Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar....   Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar.... EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 1:21 pm

Eline sağlık gülme
http://mucrim.eniyiforum.org
aSuDe
Admin
aSuDe

Rep Puanı : uğurböcüğü
Site Aktifliği : 6286

MesajKonu: Geri: Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar....   Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar.... EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 3:38 pm

Tercih senin Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar.... Icon_smile güzeldi eline sağlık mislina
Mislina

Mislina

Rep Puanı : bck
Site Aktifliği : 127

MesajKonu: Geri: Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar....   Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar.... EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 4:31 pm

teşekür edrim sağolun arkdaşlar sizinde gözlerinize sağlık

Namazdan Kurtulmanin Yolu!!!!, Hocam ne yap et beni şu namazdan kurtar....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ey namazdan hoşlanmayan nefsim!
» Namazdan dizleri nasır bağlamıştı
» Hangi hallerde namazdan çıkmak caizdir?
» ... ĭ ڪے t ∂ η ß ﺙ ℓ ... İstanbul Beni...
» Allah Beni Seviyor mu?