MücriM
İşte Geldik!...Gitmek İçin!... 112
MücriM
İşte Geldik!...Gitmek İçin!... 112
MücriM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut Elimden Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
“İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.'' (Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16)
“Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' (Tirmizî, İlm, 14)
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.(Müslim, Birr, 33; ‹bn Mâce, Zühd, 9;Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539.)
Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.(Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10)

İşte Geldik!...Gitmek İçin!...

2 posters
YazarMesaj
aSuDe
Admin
aSuDe

Rep Puanı : uğurböcüğü
Site Aktifliği : 6286

İşte Geldik!...Gitmek İçin!... Empty
MesajKonu: İşte Geldik!...Gitmek İçin!...   İşte Geldik!...Gitmek İçin!... EmptyPerş. Ekim 01, 2009 9:41 am

Yorulan yürekle,bükülmüş belle ,eğik bir başla,dökülen dişlerle,kurumuş dudaklarla,çürümüş bedenimizle kapına gelen biziz...

Oysa daha dündü fidan boylu selvi gibi olan,anasının kuzusu,babasının gözbebeği,arkadaşlarının sevdiği,ne oldu birdenbire...

Nerede o canım dostlarım,nerede kan kardeşlerim,neden benimle aynı yere gelmediler,yalnız bıraktılar,hani sevenlerim...Ne oldu onlara?...

Dünya dedikleri sadece bu kadar mıydı?...Bir ağaç gölgesi bu muydu yoksa?...Daha işlerimi bitirmedim,randevularım yarım kaldı,annemle bile vedalaşmadım...Çocuklarımı öpmeden geldim,Şimdi kim bakar onlara...Bu kadar mı ani olacaktı herşey?...

Ya RABBİ!...

Bize tattırdığın dünya rüyasının lezzetini almayı ahirette nasib eyle, Habibine (s.a.v) reva gördüğün mağara kovuklarını taleb ediyoruz,bize rahat döşeklerdeki rahatlık yerine,hasır üzerinde sıkıntıyı iman şerbetini olarak içir...

Bize öyle yanan sineler ihsan etki,O hicranla Zatına layık olabilmeyi murat edelim,Varlığınla yok et bizi,damlanın ummanda kaybolduğu gibi,varlığınla erit bizi RABBİM!...

alıntı...
MücriM
Admin
MücriM

Site Aktifliği : 5282

İşte Geldik!...Gitmek İçin!... Empty
MesajKonu: Geri: İşte Geldik!...Gitmek İçin!...   İşte Geldik!...Gitmek İçin!... EmptyPerş. Ekim 01, 2009 10:25 am

Amin..Eline sağlık. İşte Geldik!...Gitmek İçin!... 783529
http://mucrim.eniyiforum.org

İşte Geldik!...Gitmek İçin!...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Akika Kurbanı hakkında detaylı bilgi verir misiniz, neden erkekler için iki, kızlar için bir kurban kesilir?
» Uzaklara Gitmek İstiyorum Bugün..
» Yıkmaya Değil, Yapmaya Geldik!
» O'nun için yaşamak, O'nun için olmak!
» İnna lillahi ve inna ileyhi raciûn - Allahtan cc geldik ve O'na