MücriM
Bana Sevgini Bahşet Ey Nebi (sav) 112
MücriM
Bana Sevgini Bahşet Ey Nebi (sav) 112
MücriM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut Elimden Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
“İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.'' (Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16)
“Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' (Tirmizî, İlm, 14)
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.(Müslim, Birr, 33; ‹bn Mâce, Zühd, 9;Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539.)
Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.(Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10)

Bana Sevgini Bahşet Ey Nebi (sav)

YazarMesaj
aSuDe
Admin
aSuDe

Rep Puanı : uğurböcüğü
Site Aktifliği : 6286

Bana Sevgini Bahşet Ey Nebi (sav) Empty
MesajKonu: Bana Sevgini Bahşet Ey Nebi (sav)   Bana Sevgini Bahşet Ey Nebi (sav) EmptyPerş. Ekim 15, 2009 7:25 am

Bana Sevgini Bahşet Ey Nebi (sav) Dosya_23112007104923

Bana sevgini bahset ey Fahri Kainat, ey Alemlere Rahmet Nebi! Sadece benim yüreğim değil, tüm yürekler senin sevgi yağmurlarına muhtaç Efendim! Küçük elleri büyük yürekleriyle, ebabiller gibi zulmün üstüne taş olup yağan, Filistinli çocuğun kalbine de yağdır sevgi yağmurunu sağanak sağanak..

Sadece inancını yaşamak, iffetin timsali örtüsüyle toplum sahnesine çıkmak istediği için, alay edilen, dışlanan ve yok edilmeye çalışılan Zeynep’ lerin yüreğine de yağ ey Nebi!! Yağ ki; bu sevgi yağmurları onlara direnme gücü versin.
Her türlü zulme rağmen, sevgiyle ve güler yüzle bu kutlu dava yolunda yürüme azmi versin….

ZALİMLERİN YÜREĞİNE DE YAĞ EY NEBi!!!!!!

Ey Nebi! ’’Sevdiğinize sevginizi söyleyin’’ buyuruyorsun. İşte söylüyorum, işte haykırıyorum sana;
SENİ SEVİYORUM EY NEBi….

SENİ ÇOK SEVİYORUM!!!!!

Ve Ümmetin boynu bükük, ümmetin diz çökmüş yüreğimde. Haydi! Yüreğime gel ey Nebi! Cebrail’le, Burak’la gel! Ve imanı yaralanmış, izzeti paralanmış, namusu ayaklar altına alınmış, her cephede yenik düşmüş ümmetinin yüreğini sevgi yağmurlarınla yıka ve çıkar miraca!!!!!

VE EN BÜYÜK SEVGİLİ’ DEN; önce O’nu ve sevgisini, sonra da Seni ve Sana kavuşmayı diliyorum… Seni seviyorum Efendim! Seni çok seviyorum ey SEVGİLİ!!
Essalatu vesselamu aleyke ya Resulallah 
alıntı..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Siyer-i Nebi
» Sen Geliyorsun Ya Nebi
» Ya Nebi Selam Aleyke
» Güzel Nebi İle Hasbihal
» “Çok secdeyle bana yardım et”