MücriM
Es-selamun aleyküm 112
MücriM
Es-selamun aleyküm 112
MücriM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut Elimden Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
“İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.'' (Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16)
“Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' (Tirmizî, İlm, 14)
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.(Müslim, Birr, 33; ‹bn Mâce, Zühd, 9;Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539.)
Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.(Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10)

Es-selamun aleyküm

5 posters
YazarMesaj
meriç

meriç

Rep Puanı : bck
Site Aktifliği : 459

Es-selamun aleyküm Empty
MesajKonu: Es-selamun aleyküm   Es-selamun aleyküm EmptyPerş. Kas. 12, 2009 1:45 pm

Es-selamun aleyküm arkadaşlar babamın hastalığı dolasıyla fazla giremiyorum.çok hasta yatağa düştü,duarınızı bekliyorum Allaha Emanet olun selametle
nursina

nursina

Site Aktifliği : 176

Es-selamun aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Es-selamun aleyküm   Es-selamun aleyküm EmptyPerş. Kas. 12, 2009 5:39 pm

Rabbim hayırlı şifalar versin elden ayaktan düşürmesin kelimei şahadeti dilinden eksik etmesin.benden bir şifa duası geçmişler olsun

Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.
aSuDe
Admin
aSuDe

Rep Puanı : uğurböcüğü
Site Aktifliği : 6286

Es-selamun aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Es-selamun aleyküm   Es-selamun aleyküm EmptyPerş. Kas. 12, 2009 7:27 pm

Çok geçmiş olsun, Rabbim hayırlı şifalar versin inşallAllah tekrar sağlığına kavuştursun babanı Mericim.. Dualarımızdan eksik etmeyiz.. En sık okuduğum şifa duası da benden canım..

Osman Ibnu Ebi'l-As radiyallahu anh anlatiyor:
"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a müslüman oldugum günden beri bedenimde çekmekte oldugum bir agrimi söyledim.
Bana: "Elini, vücudunda agriyan yerin üzerine koy ve su duayi oku!" buyurdu. Dua su idi: Üç kere:

"Bismillah" tan sonra yedi kere, "Eûzü bi-izzetillahi ve kudretihi min serri mâ ecidu ve uhâziru."
"Bedenimde çekmekte oldugum su hastaligin serrinden Allah'in izzet ve kudretine siginiyorum"
ikra

ikra

Rep Puanı : Yıldız
Site Aktifliği : 384

Es-selamun aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Es-selamun aleyküm   Es-selamun aleyküm EmptyCuma Kas. 13, 2009 7:09 pm

çok geçmiş olsun gerçektende ,çok hasta görüyorum herzman.

Ey 7 kat göğün ve büyük arşın sahibi olan ALLAH’ım. Bizim Rabbimiz ve herşeyin Rabbi olan yüce ALLAH’ım.Ey Tevrat’ı , İncil’i ve K.Kerim’i indiren ,taneyi ve çekirdeği çıkaran yüce Rabbim Alnından tutup hesaba çekeceğin herşeyin şerrinden sana sığınırım.Yarabbi Sen öyle evvelsinki Senden evvel hiç kimse yoktur,Sen öyle Ahırsınki Zatından sonra hiçbirşey yoktur.Sen öyle Zahirsinki senin üzerine hiçbirşey yoktur.Sen öyle Batınsınki senin önünde hiçbirşey yoktur.
Ya Rabbi bütün hastalarımıza şifa içindede meriçin babası hacı amcaya şifa ver yarabbel alemin amin
MücriM
Admin
MücriM

Site Aktifliği : 5282

Es-selamun aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Es-selamun aleyküm   Es-selamun aleyküm EmptyÇarş. Kas. 18, 2009 9:26 am

Allah şifa versin Meriç..Dua edelim inşallah.
http://mucrim.eniyiforum.org
meriç

meriç

Rep Puanı : bck
Site Aktifliği : 459

Es-selamun aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Es-selamun aleyküm   Es-selamun aleyküm EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 3:02 pm

Allah hepinizden razı olsun sağolun arkadaşlar sulugöz

Es-selamun aleyküm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» es-selamun aleyküm
» selamun aleykum
» selamün aleyküm
» selamun aleyküm
» selamun aleyküm