MücriM
3 ülkeden Gazze'ye 6 gemi daha gidiyor 112
MücriM
3 ülkeden Gazze'ye 6 gemi daha gidiyor 112
MücriM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut Elimden Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
“İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.'' (Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16)
“Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' (Tirmizî, İlm, 14)
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.(Müslim, Birr, 33; ‹bn Mâce, Zühd, 9;Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539.)
Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.(Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10)

3 ülkeden Gazze'ye 6 gemi daha gidiyor

YazarMesaj
aSuDe
Admin
aSuDe

Rep Puanı : uğurböcüğü
Site Aktifliği : 6286

3 ülkeden Gazze'ye 6 gemi daha gidiyor Empty
MesajKonu: 3 ülkeden Gazze'ye 6 gemi daha gidiyor   3 ülkeden Gazze'ye 6 gemi daha gidiyor EmptyCuma Haz. 18, 2010 6:06 am

3 ülkeden Gazze'ye 6 gemi daha gidiyor 69973

17 Haziran 2010 / 19:30

'Filistin Kuşatmasına Son' adlı grup gelecek ay Gazze'ye yeni bir yardım konvoyu göndereceğini açıkladı

'Filistin Kuşatmasına Son' adlı grup gelecek ay Gazze'ye yeni bir yardım konvoyu göndereceğini açıkladı. Grubun sözcüsü Mazen Kahel, Avrupa Parlamentosu'nda yaptığı açıklamada, 6 geminin hazır olduğunu ve Temmuz ayının ikinci yarısında yola çıkabileceğini söyledi. 'Özgürlük Filosu 2' adı verilen konvoya Türk, Yunanlı ve İsveçli yardım gönüllülerinin destek vereceği belirtildi. Cihan

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güneş Nereye Gidiyor?
» Ramazan gidiyor, ya hedeflerimiz?
» Dünya gidiyor, ahiret ise geliyor
» Cemaat bu caminin sabah namazına gidiyor
» ...Hadi Bir Daha...