MücriM
Ateist Komşunun Oyunu 112
MücriM
Ateist Komşunun Oyunu 112
MücriM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut Elimden Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
“İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.'' (Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16)
“Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' (Tirmizî, İlm, 14)
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.(Müslim, Birr, 33; ‹bn Mâce, Zühd, 9;Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539.)
Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.(Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10)

Ateist Komşunun Oyunu

3 posters
YazarMesaj
MücriM
Admin
MücriM

Site Aktifliği : 5282

Ateist Komşunun Oyunu Empty
MesajKonu: Ateist Komşunun Oyunu   Ateist Komşunun Oyunu EmptyPerş. Tem. 30, 2009 1:03 pm

Kadının birisi her sabah evinden dışarı çıkar ve; “Allah’ım verdiğin nimetlere çok şükürler olsun.” der ve içeri girermiş. Bunu duyan ateist komşusu da: “Ne dua edip duruyorsun be kadın? (Hâşâ) Allah yok!” dermiş.

Bu ateist komşu; “Ben bu kadına bir oyun edeyim de görsün bakayım Allah’ı.” demiş. Pazara gidip alışveriş yapmış ve kocaman bir erzak torbasını komşusu dışarı çıkmadan kapısının önüne koymuş.

Kadın dışarı çıkmış ve torbayı görünce çok sevinmiş. Yine mutad duasını ettikten sonra torbayı da alıp tam içeri girecekken komşusu seslenmiş; “Komşu! Komşu! O erzak torbasını sana Allah göndermedi. Ben getirdim ben!” demiş.

Kadın komşusuna hiç aldırış etmeden tekrar duaya başlamış ve; “Allah’ım bana bunca erzakı, üstelik parasını da bu şeytana ödeterek ve ayağıma kadar da getirttirerek ihsan ettiğin için sana hadsiz şükürler olsun.” Demiş ve içeri girmiş.
http://mucrim.eniyiforum.org
aSuDe
Admin
aSuDe

Rep Puanı : uğurböcüğü
Site Aktifliği : 6286

MesajKonu: Geri: Ateist Komşunun Oyunu   Ateist Komşunun Oyunu EmptyPerş. Tem. 30, 2009 3:12 pm

Müslümanında zekasıyla alt edişi okey diyen teşekkürler adminim..
meriç

meriç

Rep Puanı : bck
Site Aktifliği : 459

MesajKonu: Geri: Ateist Komşunun Oyunu   Ateist Komşunun Oyunu EmptyPerş. Tem. 30, 2009 4:59 pm

çok hoş bir paylaşım allah razı olsun gülme

Ateist Komşunun Oyunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zikir Oyunu
» Tuttu Mu Tutmadı Mı? oyunu :))
» Ateist Yıldırım ile Çantacı Necmi Abinin Muhteşem Diyaloğu!