MücriM
Seviyorum Rabbim seni......... 112
MücriM
Seviyorum Rabbim seni......... 112
MücriM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut Elimden Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
“İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.'' (Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16)
“Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' (Tirmizî, İlm, 14)
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.(Müslim, Birr, 33; ‹bn Mâce, Zühd, 9;Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539.)
Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.(Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10)

Seviyorum Rabbim seni.........

2 posters
YazarMesaj
meriç

meriç

Rep Puanı : bck
Site Aktifliği : 459

Seviyorum Rabbim seni......... Empty
MesajKonu: Seviyorum Rabbim seni.........   Seviyorum Rabbim seni......... EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 2:37 pm

Seni seviyorum ALLAH'ım... Çünkü bütün kainatın mevcudatında görünen ve muhabbet vesilesi olan kemal, güzellik ve ihsanın hadsiz bir derece üstünde bir cemal(güzellik), kemal(mükemmellik), ihsan(ihsanda bulunma) ın sahibi sensin..
Ve bütün sevilenlere, sevgililere bedel Senin cemalinin bir cilvesi kafi gelir. Sevdiklerimizin yok olup gitmelerine bedel senin yokluktan münezzeh olman, kusurdan Müberra olman; sevgililerimizin ayrılığının kalp ve ruhumuzda açtığı yaraları tedavi ediyor.
Madem sen varsın ve bakisin, başkaları ne olursa merak çekmeyiz. Çünkü gerçek Cemal, Kemal ve İhsan sahibi ve dolayısıyla gerçek muhabbete layık sensin. Başkaları senin Cemalinin, Kemalinin ve İhsanının gölgelerinden ibarettir.Onlar bir nevi aynadırlar..
Aynada görünen de sensin, aynadaki Cemale, Kemale ve İhsana muhabbet de sanadır. Aynanın değişmesi senin cemalinin şaşaasını tazeleştirir. Güzelleştirir. Madem sen varsın, öyleyse her şey var.
MücriM
Admin
MücriM

Site Aktifliği : 5282

Seviyorum Rabbim seni......... Empty
MesajKonu: Geri: Seviyorum Rabbim seni.........   Seviyorum Rabbim seni......... EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 3:13 pm

Allah razı olsun Meriç.
http://mucrim.eniyiforum.org

Seviyorum Rabbim seni.........
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Seviyorum - Talha Bora Öge
» Gülen: Ben milletimi seviyorum
» ..Seni Anmak..
» Benim Rabbim Dersi
» Tut Elimden.. Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..