MücriM
Hocaefendi'ye çirkin komplo !!! 112
MücriM
Hocaefendi'ye çirkin komplo !!! 112
MücriM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut Elimden Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
“İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.'' (Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16)
“Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' (Tirmizî, İlm, 14)
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.(Müslim, Birr, 33; ‹bn Mâce, Zühd, 9;Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539.)
Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.(Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10)

Hocaefendi'ye çirkin komplo !!!

2 posters
YazarMesaj
MücriM
Admin
MücriM

Site Aktifliği : 5282

Hocaefendi'ye çirkin komplo !!! Empty
MesajKonu: Hocaefendi'ye çirkin komplo !!!   Hocaefendi'ye çirkin komplo !!! EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 9:57 am

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, Ergenekon'la ilgili 3. iddianameyi kabul etti. İddianamede çarpıcı bilgiler yer alıyor. Ergenekon'un tutuklu sanıklarından gazeteci Tuncay Özkan'ın, terör örgütü PKK'lı bir öğrenciye burs vererek, Fethullah Gülen aleyhine mahkemede tanıklık yapması için çalıştığı belirlendi. Aleyhte para yoluyla tanık bulmaya çalışan Özkan, Dünya Kiliseler Birliği ile Lionslardan Arif Bey vasıtası ile para yardımı sözü de almış.

Ahmet Tuncay Özkan'dan elde edilen dökümanların incelenmesinde 23 Ocak 2002 tarihinde 'hayricanoz nick nameli' kişiye gönderdiği bir email'de çarpıcı bilgiler yer alıyor. "Sevgili Mesut Fethullah'ın davası ile ilgili aleyhte yeni tanıklar bulmamız lazım." diye başlayan email'de, "Bizim avukat Hüseyin Bey mahkemenin aleyhimize doğru gittiğini, Eyüp ve Serhat alçaklarının da her an karşı tarafa dönebileceğini söyledi. Şu bizim Serhat'ın bir akrabası varmış. Cihat isminde bir çocuk. Biraz para vererek Fethullah aleyhinde mahkemeye çıkartmayı düşünüyorum. Bu konuda bizim emekli Albay Cem Bey de çocuklarla konuşarak teklifin sanki askerden geldiğini ima edecek ve benimle irtibatlı olduğunu söylemeyecek. Şu an bir tek buna bel bağladım. Durumlar bildiğin gibi değil. Acilen yeni tanıklar bulmamız lazım. Fevzi Türkeri Paşa ve Kemal Yavuz Paşa vasıtasıyla görüştüm. MGK Genel Sekreteri Tuncer Kılınç ile bir kez daha bu konuda görüşeceğiz. Senin söylemek istediğin bir konu varsa bana mail olarak gönder veya bir numaralı Bike'nin evinde görüşelim. Sakın telefonda açık konuşma. Dünya Kiliseler Birliği ile Lionslardan Arif Bey vasıtası ile para yardımı sözü aldım. Hiç korkma her şey yoluna girecek. Şu PKK'lı Ramazan Yıldırım denen çocuğa burs vermeye devam ediyorum. Ama resmi kayıtlarda göstermiyorum. Bu çocukla tekrar bir görüşmemiz lazım. İkna edebilirsek Fethullah aleyhine tanık yapalım. Yoksa işimiz yaş... Cevap bekliyorum sevgiyle kal. Gülseven Yaşer yeni telefonum 0555 347 76 75 not: eski telefonum 0505 661 48 27 dinleniyor onu arama senin avea hattını da aldırıyorum." ifadeleri yer alıyor. (CİHAN)

En son MücriM tarafından Perş. Ağus. 06, 2009 10:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://mucrim.eniyiforum.org
aSuDe
Admin
aSuDe

Rep Puanı : uğurböcüğü
Site Aktifliği : 6286

Hocaefendi'ye çirkin komplo !!! Empty
MesajKonu: Geri: Hocaefendi'ye çirkin komplo !!!   Hocaefendi'ye çirkin komplo !!! EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 10:04 am

Allah kendini ayaklarına dolandırır böyle.. teşekkürler adminim..

Hocaefendi'ye çirkin komplo !!!
1 sayfadaki 1 sayfası