MücriM
bir ricam daha olacak 112
MücriM
bir ricam daha olacak 112
MücriM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut Elimden Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
“İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.'' (Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16)
“Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' (Tirmizî, İlm, 14)
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.(Müslim, Birr, 33; ‹bn Mâce, Zühd, 9;Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539.)
Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.(Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10)

bir ricam daha olacak

2 posters
YazarMesaj
İSRA

Rep Puanı : çiçk
Site Aktifliği : 46

bir ricam daha olacak Empty
MesajKonu: bir ricam daha olacak   bir ricam daha olacak EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 9:46 am

kusuruma bakmayın cok şey istiyorum biliyorum Smile "fıkralar" bölümü "zeka soruları ve bilmeceler" diye beslıklar olsa güzel olmami acaba sonra "yemek tarifleri" diye baslık olsa sizce nasıl olur
aSuDe
Admin
aSuDe

Rep Puanı : uğurböcüğü
Site Aktifliği : 6286

bir ricam daha olacak Empty
MesajKonu: Geri: bir ricam daha olacak   bir ricam daha olacak EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 10:27 am

Estağfirullah İsracım tabiki istediğini sorabilir talep edebilirsin..
Fıkralar, Bilmeceler ve Zeka sorularını, Karikatür Mizah bölümümüzde paylaşabilirsin, yeni bir bölüm açmaya gerek yok.Başlığına komik şeyler ifadesini eklerim birazdan. Ama yemek tarifleri bölümünü şuan düşünmüyoruz. Aslına bakarsan sadece Allah için, istifade edebileceğimiz bir site olmayı amaçlıyoruz.. Başka konuları çok da düşünmüyoruz şu an canım.. Belki ileride daha büyük bir form olduğumuzda daha çok konuya yer verebiliriz..

Mücrim - Asude

bir ricam daha olacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AB'nin beşte biri Müslüman olacak
» Ahir Zamanda Olacak Haller | Prof. Dr. M. Es'ad COŞAN
» Cennette İstenen Herşeyin Olması Nasıl Mümkün Olacak?
» Kur'ân Olmuş ve Olacak Her Şeyden Bahsediyor" Diyorlar. Bu Doğru mudur?
» ...Hadi Bir Daha...