MücriM
Cevşen ve Büyü | Büyüden Korunmak ve Kurtulmak 112
MücriM
Cevşen ve Büyü | Büyüden Korunmak ve Kurtulmak 112
MücriM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut Elimden Tut Ki Edemem Sensiz Rabbim..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
“İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.'' (Müslim, Fedâil, 66; Tirmizî, Birr, 16)
“Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' (Tirmizî, İlm, 14)
Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.(Müslim, Birr, 33; ‹bn Mâce, Zühd, 9;Ahmed b. Hanbel, 2/285, 539.)
Bir müslümanın diktiği ağaçtan veya ektiği ekinden insan, hayvan ve kuşların yedikleri şeyler, o müslüman için birer sadakadır.(Buhârî, Edeb, 27; Müslim, Müsâkât, 7, 10)

Cevşen ve Büyü | Büyüden Korunmak ve Kurtulmak

YazarMesaj
aSuDe
Admin
aSuDe

Rep Puanı : uğurböcüğü
Site Aktifliği : 6286

Cevşen ve Büyü | Büyüden Korunmak ve Kurtulmak Empty
MesajKonu: Cevşen ve Büyü | Büyüden Korunmak ve Kurtulmak   Cevşen ve Büyü | Büyüden Korunmak ve Kurtulmak EmptyPaz Ağus. 30, 2009 8:33 pm

Ali Arslan beyin Büyü, Fal ve Kehanet adlı eserinde(Nesil yay) naklettiği enteresan bir hatırasını sizlerle paylaşmak istedim. Şöyle diyor Ali bey:
"Elinizdeki kitap için hazırlık yaptığım sırada, daha önceleri de merak ettiğim bir medyumla tanıştım. Arkadaşlarımın da ısrarıyla bana bir bakmasını istemiştim. Suya baktı, cinlerini çağırdı ve onlara bende büyü olup olmadığını sordu. Sonra, birkaç defa suya bir de bana baktı ve “Ne ile korunuyorsun?” diye sordu. Ben de “Nasıl yani?” diye karşılık verince, merakla “Her gün ne okuyorsun?” dedi. Bunun üzerine “Ne oldu ki?” deyince, bana “size pek çok kere büyü yapılmış ama tutturamamışlar. Eğer bunları özel bir dua ile korunmayan bir insana yapmış olsalardı, şimdiye kadar çoktan ölürdü” dedi. Ben de her gün mutlaka Cevşen-ül Kebir okuduğumu ve namazlardan sonra da sünnete uygun dua ve tesbihatlarımı yaptığımı söyledim."

Cevşen ve Büyü | Büyüden Korunmak ve Kurtulmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyü Nedir? Büyünün İslâm İnancı İçindeki Yeri ve Büyüden Kurtulma Yolları
» "Cevşen-ül Kebir" Cevşen-i Kebir'in Fazileti
» Cehennemden kurtulmak için...
» Cevşen-ül Kebir'den..
» Cevşen Üzerine ..